Sposoby | Terminy płatności za produkt

4.1.    Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
4.1.1.    Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
4.1.2.    Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
4.1.2.1.    Bank: Polska Kasa Opieki S.A. - Bank Pekao S.A.    
4.1.2.2.    Numer rachunku: 39 1240 3969 1111 0000 4236 1912.
4.1.3.    Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayPal.com – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Sposoby płatności” oraz na stronie internetowej https://www.paypal.com/pl.
4.1.3.1.    Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu PayPal.com. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:
4.1.3.1.1.    PayPal.com – spółka PayPal (Europe) S.a r.l. & Cie, S.C.A., 5. kondygnacja 22–24 Boulevard Royal, L-2449, Luxembourg.
4.2.    Termin płatności:
4.2.1.    W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
4.2.2.    W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Cenniki, promocje
Wszystkie podstawowe karty płatnicze są akceptowane w tym, Visa, MasterCard®. Płatność kartami kredytowymi będzie przeprowadzona przez stronę internetową PayPal, której serwery są silnie chronione zarówno fizycznie jak i elektronicznie. Serwery PayPal chronione są elektroniczną firewall i nie sa bezpośrednio podłączone do Internetu dlatego poufne informacje dostępne są tylko na autoryzowanych komputerach.
Promocje i nowe produkty będą dostępne, od czasu do czasu, na naszej stronie internetowej. Jeśli otrzymasz kod kuponu, wprowadź kod w polu” kod rabatowy “w zakładce koszyka, przed przejściem do strony zamówienia.