Wieszanie obrazów

Czy wieszanie obrazów jest trudne? Wieszanie obrazów może być dość kłopotliwe.

Wieszanie obrazów w tradycyjny sposób wymaga dużego nakładu pracy i użycia wielu narzędzi. Należy dokładnie wymierzyć miejsca wiercenia otworów pod haki, natomiast wbijanie gwoździ niesie ryzyko uszkodzenia ścian.

Kiedy już wszystko wydaje się gotowe, może się okazać, że obrazy wiszą trochę za wysoko lub za nisko, trzeba je przesunąć lekko w prawą lub w lewą stronę. W tym wypadku całą pracę musimy zacząć od nowa. Podobny problem mamy gdy chcemy zawiesić kolejny obraz lub zmienić aranżację.

Rozwiązanie: systemy zawieszeń

Nie załamuj się. Jest inny sposób na zwieszanie twoich obrazów!

Stosując system zawieszenia pozbędziesz się stresu, a używanie dodatkowych narzędzi nie będzie już potrzebne: swoje obrazy zawiesisz bezpiecznie, w dowolnie wybranym miejscu na ścianie. Nie potrzebujesz gwoździ ani śrub, nie ryzykujesz też uszkodzeniem ścian.

Nie musisz się martwić, że coś się nie uda. W każdej chwili w łatwy sposób możesz zmienić położenie obrazów na ścianie. Wieszanie obrazów staje się przyjemną zabawą.

system zawieszeń

Jak działa system zawieszeń?

System składa się z aluminiowej listwy zawieszania obrazów (z dołączonym zestawem montażowym), linek (perlonowych lub linek stalowych) oraz odpowiednio dobranych haczyków. Raz zamontowana listwa do ściany lub sufitu pozwala później na dowolne przemieszczanie zawieszonych obrazów oraz wieszanie kolejnych.

W zupełnie dowolny sposób możesz dekorować swoje ściany bez użycia jakichkolwiek narzędzi lub dodatkowych akcesoriów. Linki zawieszenia można w łatwy sposób przesuwać wzdłuż listwy zawieszenia a samo stopujące haki pozwalają szybko i precyzyjnie ustalić żądaną wysokość zawieszenia obrazów.

STAS oferuje systemy wieszania obrazów odpowiedni na każdą kieszeń!

Wieszanie obrazów nigdy nie było tak łatwe.

 
 

minirail

Najmniejszy na świecie

 

cliprail pro

Do ciężkich obiektów

cliprail max

Mocowana równo z sufitem, bez szczeliny

j-rail max

Profesjonalizm, Industrial

prorail flat

Profil montowany jest do sufitu
Udźwig 25 kg/m¹ 45 kg/m¹ 25 kg/m¹ 100 kg/m¹ 45 kg/m¹
Mocowane do: ściana ściana ściana ściana sufitu
Kolor Biały lub naturalne aluminium Biały lub naturalne aluminium Biały lub naturalne aluminium Biały lub naturalne aluminium Biały
System zapobiegający kradzieży?
Instrukcja montażu
Dodatkowe zawieszenia Haki i linki Haki i linki Haki i linki Pręt stalowy + hak Haki i linki
Cena za 150 cm
Zawiera:
- elementy do montażu
- szynę zawieszenia 
58,79 zł 77,86 zł 62,73 zł 64,21 zł 113,50 zł
 

multirail