Telefon: 503 34 12 04 | info@systemyzawieszen.pl

Systemy zawieszeń

Darmowa wysyłka

na zamówienie > 600 PLN

My cart

0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Zobacz nasze produkty poniżej: to wszystko co potrzebujesz do zawieszania obrazów!

STAS cliprail pro: Idealne rozwiązanie jeśli potrzebujesz powiesić cięższe obiekty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki.
STAS cliprail max: Przy tym typie zawieszenia twój sufit, ściany i system zawieszeń będą tworzyć estetyczną całość.
STAS minirail: Jeśli myślisz o eleganckim, niemal niewidocznym systemiemie zawieszeń, STAS minirail jest najlepszym wyborem.

Systemy zawieszeń obrazów

Lista  Siatka

 1. STAS minirail

  Write Your Review

  Już od: 21,75 zł

  Opatentowany przez firmę STAS system minirail jest najmniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem zawieszeń na świecie. Jeśli myślisz o eleganckim, niemal niewidocznym systemie zawieszeń, STAS minirail jest najlepszym wyborem.

 2. Szyna podtynkowa STAS Plasterrail

  Write Your Review

  169,70 zł
  Szyna typu Plasterrail to szyna zawieszania przeznaczona do montażu pod tynk. Takie montowanie czyni konstrukcję szyny niewidoczną.

 3. STAS cliprail max

  Write Your Review

  Już od: 21,75 zł

  STAS cliprail max posiada dodatkowy górny kołnierz, który po zamontowaniu szyny zawieszenia styka się z sufitem tworząc bardzo estetyczną całość.

 4. STAS cliprail pro

  Write Your Review

  Już od: 21,75 zł

  Grubościenna – mocna szyna powoduje, że cliprail pro – system zawieszeń jest idealnym rozwiązaniem kiedy chcemy zawiesić cięższe prace przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki.

 5. STAS j-rail max

  Write Your Review

  Już od: 48,56 zł

  Prosta i masywna listwa STAS j-rail max została zaprojektowany do zawieszania dużych i ciężkich obiektów. Dlatego system ten jest szeroko stosowany w galeriach i muzeach na całym świecie. Dodatkowo STAS-j rail można zaopatrzyć w system zapobiegający kradzieży .

 6. STAS pro rail flat – do sufitów

  Write Your Review

  Już od: 119,17 zł

  Profil montowany jest do sufitu. STAS pro rail flat to wyjątkowo masywny i wytrzymały profil aluminiowy,którego mocowanie można dyskretnie ukryć pod tynkiem lub za dekoracyjną listwą drewnianą lub za listwą sztukaterii sufitowej.

 7. STAS multirail

  Write Your Review

  Już od: 129,54 zł

  STAS multirail jest opatentowanym na całym świecie systemem zawieszenia obrazów wyposażonym w, zintegrowany z profilem szyny zawieszenia, przewód zasilający 12 V. Oprawy oświetlenia mogą być „wkliknięte” do szyny w dowolnym miejscu tak aby dokładnie oświetlić dekoracje na ścianie.

 8. STAS listwa do papieru

  Write Your Review

  134,32 zł
  Długość: 100 cm. Dostępne w kolorze białym lub srebrnym. Listwa do papieru STAS to bardzo łatwy sposób na prezentacje obrazów, plansz, pamiątek, rysunków, zdjęć, dokumentów itp. Listwa może być montowana bezpośrednio do ściany.

 9. STAS windsor

  Write Your Review

  Już od: 4,87 zł

  STAS Windsor to alternatywa dla aluminiowych szyn galeryjnych. Listwa Windsor wykonana jest z naturalnego drewna. Idealna do pomieszczeń, gdzie liczy się wykończenie naturalnymi materiałami.

 10. STAS riva

  Write Your Review

  Już od: 5,23 zł

  STAS Riva to alternatywa dla aluminiowych szyn galeryjnych. Listwy wykonane są z egotycznego drzewa Ayous (posiadają certyfikat FSC i PEFC), dzięki czemu nie skręcają się i nie wyginają.

Lista  Siatka

Ładuję...
Please wait...