Telefon: 503 34 12 04 | info@systemyzawieszen.pl

Systemy zawieszeń

Darmowa wysyłka

na zamówienie > 600 PLN

My cart

0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Nasz sklep oferuje bogaty wybór magnesów ściennych z hakami do zawieszania obrazów.

Te mocne zawieszki magnetyczne to znakomite rozwiązanie do zawieszania obrazów na powierzchniach metalowych. Możesz bezpośrednio zawiesić obraz na haku magnetycznym lub dodatkowo użyć linki zawieszenia do swobodnej regulacji wysokości zawieszenia obiektów.

Zawieszki magnetyczne dostępne są w różnych rozmiarach a różnią się siłą przyciągania do powierzchni ściany. Prostokątne magnesy mocujemy do metalowej powierzchni ściany bez konieczności użycia narzędzi, wiercenia, śrub czy gwoździ.

Haki magnetyczne do obrazów

Lista  Siatka

 1. Haki magnetyczne do obrazów 53x100 mm 1 kg

  Write Your Review

  26,04 zł
  Hak magnetyczny- biały 53x100 mm. Siła trzymania w przybliżeniu 1 kg. Metalowa magnetyczna płytka z hakiem do zawieszania obrazów. Te mocne zawieszki magnetyczne to znakomite rozwiązanie do zawieszania obrazów na powierzchniach metalowych.

 2. Haki magnetyczne do obrazów 100x200 mm 6 kg

  Write Your Review

  57,99 zł
  Hak magnetyczny- biały 100x200 mm. Siła trzymania w przybliżeniu 6 kg. Metalowa magnetyczna płytka z hakiem do zawieszania obrazów. Te mocne zawieszki magnetyczne to znakomite rozwiązanie do zawieszania obrazów na powierzchniach metalowych.

 3. Haki magnetyczne do obrazów 150x250 mm 10 kg

  Write Your Review

  95,57 zł
  Hak magnetyczny- biały 150x250 mm. Siła trzymania w przybliżeniu 10 kg. Metalowa magnetyczna płytka z hakiem do zawieszania obrazów. Te mocne zawieszki magnetyczne to znakomite rozwiązanie do zawieszania obrazów na powierzchniach metalowych.

 4. STAS zestaw kolorowych magnesów

  Write Your Review

  54,64 zł
  Zestaw małych magnesów neodymowych w kształcie pionków (10 szt. w kolorach: czerwonym, białym, żółtym, niebieskim i zielonym). Można je użyć z dołączoną linką stalową zakończoną patentem „Cobra” pasującym do wszystkich szyn systemów zawieszenia STAS.

Lista  Siatka

Ładuję...
Please wait...