Telefon: 503 34 12 04 | info@systemyzawieszen.pl

Systemy zawieszeń

Darmowa wysyłka

na zamówienie > 600 PLN

My cart

0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Szyny systemu zawieszania STAS mogą być montowane do wszelkiego typu ścian. Zmiana dekoracji ściany zawieszanie lub przewieszanie w inne miejsce obrazów, fotografii, ram jest bardzo łatwe przy zastosowaniu zestawu haków, linek lub prętów zawieszenia. Tutaj możesz zamówić nięzbedne, dodatkowe haki I linki do skompletowania swojego systemu zawieszania.

Akcesoria

Lista  Siatka

 1. STAS listwa do papieru

  Write Your Review

  134,32 zł
  Długość: 100 cm. Dostępne w kolorze białym lub srebrnym. Listwa do papieru STAS to bardzo łatwy sposób na prezentacje obrazów, plansz, pamiątek, rysunków, zdjęć, dokumentów itp. Listwa może być montowana bezpośrednio do ściany.

 2. STAS zestaw kolorowych magnesów

  Write Your Review

  54,64 zł
  Zestaw małych magnesów neodymowych w kształcie pionków (10 szt. w kolorach: czerwonym, białym, żółtym, niebieskim i zielonym). Można je użyć z dołączoną linką stalową zakończoną patentem „Cobra” pasującym do wszystkich szyn systemów zawieszenia STAS.

 3. STAS papergrip – listwa do zawieszania kartek

  Write Your Review

  63,00 zł
  Dzięki unikatowej konstrukcji listwę STAS papergrip możemy użyć na dwa sposoby. Kartki papieru, małe plakaty, zdjecia możemy łatwo wsunąć krawedzią do środka listwy – sprężynująca taśma zablokuje ją przed wypadnięciem, pozwalając jednocześnie łatwo wyjąć prace przez lekkie pociagnięcie do dołu. Górna krawędź listwy posiada specjalny rowek, dzięki któremu można postawić w nim sztywniejsze prace: kartki, zdjęcia, pocztówki...

 4. Półka na zdjęcia - STAS set up

  Write Your Review

  141,36 zł
  Aluminiowa półka STAS przydatna jest w tych przypadkach, kiedy nie potrzebujesz powiesić obrazka, a jedynie oprzeć go lub postawić. Stylowa półka dostępna w rozmiarze 145 cm, w kolorze białym i aluminium.
  Szerokość: 8cm, Długość 145 cm

 5. Hak STAS papergrip

  Write Your Review

  11,00 zł
  Do łączenia z listwą Papergrip przystosowany jest haczyk Griphook, dostępny w kolorze białym, szarym i czarnym. Specjalnie zaprojektowany haczyk można wkliknąć w listwę i powiesić na nim drobiazgi, takie jak klucze, słuchawki, ładowarkę do telefonu czy bluzę. Niewielki haczyk, który znacznie zwiększa użyteczność listwy.

 6. STAS zawieszki samoprzylepne

  Write Your Review

  17,44 zł
  Samoprzylepne haki zawieszenia do mocowania na płytach akrylowych lub z dibondu lub na podobnych płaskich powierzchniach paneli lub luster. Cena za sztukę.

 7. STAS linka stalowa z pętelką

  Write Your Review

  10,59 zł
  Dostępne w różnych długościach. Może być używana z wszystkimi hakami panelowymi z oferty STAS. Razem z hakiem STAS „zipper„ linki dostosowane są do zawieszania ciężarów do 20kg na jednej lince.

 8. STAS żyłka perlonowa z pętelką

  Write Your Review

  5,23 zł
  Dostępne w różnych długościach. Stosujemy ze wszystkimi hakami panelowymi STAS oraz z hakami STAS“zipper” lub hakami STAS “smart spring”. Przeznaczone do ciężarów 4 kg. w połączeniu z hakami „smart spring” a przy zastosowaniu haków „zipper” możemy zawieszać na jednej lince obiekty o wadze do 15 kg.

 9. STAS zipper pro security

  Write Your Review

  17,31 zł
  Hak STAS zipper pro wyposażony jest w dodatkową zapadkę utrudniającą kradzież zawieszonych obiektów. W rezultacie nie ma możliwości szybkiego ściągnięcia obrazu lub innego obiektu jednym ruchem. Znakomicie sprawdza się w przestrzeniach publicznych i uczęszczanych miejscach biznesowych.

 10. Haki + linki

  Write Your Review

  Już od: 21,75 zł

  Możemy wybrać kombinację haków i linek w zależności od cieżaru zawieszanego obiektu do 4kg, 15 kg, i 20 kg. Użyj jednego haka i linki do małych ramek a dwóch linek + dwóch haków do dużych ram.

Lista  Siatka

Ładuję...
Please wait...